APLIKACJE
AR

Poszerz z nami swoje horyzonty. Stwórz najciekawsze aplikacje wykorzystujące wirtualną rzeczywistość.

DALEJ

Aplikacje AR

Augmented reality to system, który łączy świat rzeczywisty z generowanym komputerowo. Aplikacja wykorzystuje obraz kamery, na który jest nałożona grafika 3D. Aplikacje wykorzystujące Augmented Reality integrują realny świat z nałożonymi na niego cyfrowymi obrazami.  Technologia ta wykorzystuje tzw. markery – punkty odniesienia, na bazie których aplikacja określa swoje położenie względem świata rzeczywistego. Markery są identyfikowane przez kamerę urządzenia AR.

To doskonałe narzędzie podnoszące prestiż firmy, a przede wszystkim zapewniające ogromną frajdę Twoim klientom i współpracownikom. Nikt nie ma wątpliwości, że technologia ta będzie coraz bardziej popularna.  Wykorzystaj ją w swoim biznesie jako pierwszy i wyróżnij się spośród konkurencji.

Tworzenie aplikacji AR

Tworzymy aplikacje wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość (AR). Jeżeli Twoi Klienci korzystają z urządzeń mobilnych, korzystne jest zapewnienie im najbardziej dogodnego dostępu do informacji o firmie i Twoich usługach. Aplikacje mobilne dostarczone przez nas ułatwią Twoim Klientom odnalezienie się w różnych formatach i technologiach.

Realizujemy kompleksowe usługi związane z tworzeniem aplikacji AR, które obejmują cały cykl tworzenia aplikacji od początkowego projektu makiet klikalnych i architektury poprzez implementacje, wdrożenie, kończąc na utrzymaniu oraz wsparciu.

Projektowanie aplikacji AR

Projektowanie aplikacji AR najlepiej rozpocząć od stworzenia klikalnych makiet. Klikalne makiety pomagają organizować oraz wizualizować treści. Makiety są wizualną reprezentacją układu treści w procesie projektowania aplikacji mobilnych.

Makiety można traktować jako prototyp, który umiejscawia poszczególne funkcjonalności. Projektowanie aplikacji AR na Androida i na iOS za pomocą klikalnych makiet przynosi wymierne korzyści. Projektowanie aplikacji AR na Androida i na iOS to nasza pasja!

Technologie

Rozszerzoną rzeczywistość na urządzenia wyposażone w system iOS kreujemy przy wykorzystaniu wewnętrznej platformy Apple – ARKit. Z kolei przy tworzeniu aplikacji na system Android używamy ARCore 1.0.

NAPISZ DO NAS

Niektórzy twierdzą, że dostosowanie do standardów mobilnych jest koniecznością. Mówimy, że jest to ogromna szansa dla każdej firmy. Skutecznie zaprojektowana aplikacja mobilna lub witryna mobilna jest nieocenionym narzędziem do osiągnięcia konkretnych celów każdej firmy.

JERZY PIETRUSZEWSKI

Business Development Director

+48 796 536 162

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ