APLIKACJE
MOBILNE

Dostarczamy aplikacje mobilne działające na najbardziej popularnych platformach na rynku iOS, Android i Windows Phone.

DALEJ

Aplikacje mobilne

Smart Mobile House posiada ogromne doświadczenie związane z projektowaniem aplikacji mobilnych. Tworzenie aplikacji Android i tworzenie aplikacji iPhone to nasza mocna strona. Naszą główną specjalnością jest tworzenie aplikacji Android i tworzenie aplikacji iPhone. Nasz zespół specjalistów zajmuje się projektowaniem i tworzeniem aplikacji mobilnych natywnych.

Wykorzystując naszą wiedzę oraz doświadczenie, projektujemy aplikacje mobilne, które są przyjazne dla klienta. W firmie Smart Mobile House zajmujemy się tworzeniem aplikacji Android i tworzeniem aplikacji iPhone umożliwiających łatwe i szybkie przetwarzanie danych.

Tworzenie aplikacji mobilnych

Tworzenie aplikacji Android jak i tworzenie aplikacji iPhone jest naszą domeną! Jeżeli Twoi Klienci korzystają z urządzeń mobilnych, korzystne jest zapewnienie im najbardziej dogodnego dostępu do informacji o firmie i Twoich usługach. Aplikacje mobilne dostarczone przez nas ułatwią Twoim Klientom odnalezienie się w różnych formatach i technologiach.

Realizujemy kompleksowe usługi związane z tworzeniem aplikacji mobilnych, które obejmują cały cykl tworzenia aplikacji mobilnych od początkowego projektu makiet klikalnych i architektury poprzez implementacje, wdrożenie, kończąc na utrzymaniu oraz wsparciu.

PROJEKTOWANIE APLIKACJI MOBILNYCH

Projektowanie aplikacji mobilnych najlepiej rozpocząć od stworzenia klikalnych makiet. Klikalne makiety pomagają organizować oraz wizualizować treści. Makiety są wizualną reprezentacją układu treści w procesie projektowania aplikacji mobilnych.

Makiety można traktować jako prototyp, który umiejscawia poszczególne funkcjonalności. Projektowanie aplikacji na Androida i na iPhone za pomocą klikalnych makiet przynosi wymierne korzyści. Projektowanie aplikacji na Androida i na iOS to nasza pasja!

TECHNOLOGIE

Jak każdy lubimy uczyć się nowych rzeczy, dlatego chętnie wykorzystujemy najnowsze technologie by tworzyć dla Was aplikacje mobilne.

Najczęściej korzystamy z Swift4, Kotlin, Angular.js, React.js, Sails.js, NativeScript. Czasem jednak chcemy być tradycjonalistami i pozostajemy przy kultowych  C#, Java, Objective-C czy Xamarin.

NAPISZ DO NAS

Niektórzy twierdzą, że dostosowanie do standardów mobilnych jest koniecznością. Mówimy, że jest to ogromna szansa dla każdej firmy. Skutecznie zaprojektowana aplikacja mobilna lub witryna mobilna jest nieocenionym narzędziem do osiągnięcia konkretnych celów każdej firmy.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ