APLIKACJE
VR

Dostarczamy aplikacje VR działające na najbardziej popularnych platformach na rynku iOS, Android.

DALEJ

Aplikacje VR

Smart Mobile House posiada ogromne doświadczenie związane
z projektowaniem aplikacji VR. Tworzenie aplikacji Android
i tworzenie aplikacji iPhone to nasza mocna strona. Naszą główną specjalnością jest tworzenie aplikacji VR Android i tworzenie aplikacji VR iPhone. Nasz zespół specjalistów zajmuje się projektowaniem i tworzeniem aplikacji VR natywnych. Wykorzystując naszą wiedzę oraz doświadczenie, projektujemy aplikacje VR, które są przyjazne dla klienta. W firmie Smart Mobile House zajmujemy się tworzeniem aplikacji VR Android
i tworzeniem aplikacji VR iPhone umożliwiających łatwe i szybkie przetwarzanie danych.

Tworzenie aplikacji VR

Tworzenie aplikacji VR Android jak i tworzenie aplikacji VR iPhone jest naszą domeną! Jeżeli Twoi Klienci korzystają z urządzeń mobilnych, korzystne jest zapewnienie im najbardziej dogodnego dostępu do informacji o firmie i Twoich usługach. Aplikacje VR dostarczone przez nas ułatwią Twoim Klientom odnalezienie się
w różnych formatach i technologiach. Realizujemy kompleksowe usługi związane z tworzeniem aplikacji VR, które obejmują cały cykl tworzenia aplikacji VR od początkowego projektu makiet klikalnych i architektury poprzez implementacje, wdrożenie, kończąc na utrzymaniu oraz wsparciu.

Projektowanie aplikacji VR

Projektowanie aplikacji VR najlepiej rozpocząć od stworzenia klikalnych makiet. Klikalne makiety pomagają organizować oraz wizualizować treści. Makiety są wizualną reprezentacją układu treści w procesie projektowania aplikacji mobilnych.

Makiety można traktować jako prototyp, który umiejscawia poszczególne funkcjonalności. Projektowanie aplikacji VR na Androida i na iPhone za pomocą klikalnych makiet przynosi wymierne korzyści. Projektowanie aplikacji VR na Androida i na iOS to nasza pasja!

Technologie

Wdróż aplikację VR do swojego biznesu. Niezależnie od tego czy będziesz chciał użyć do tego smartfona czy googli VR podłączonych do komputera – zajmiemy się realizacją Twojej wizji. Przy tworzeniu aplikacji z wirtualną rzeczywistością wykorzystujemy silniki gier.

NAPISZ DO NAS

Niektórzy twierdzą, że dostosowanie do standardów mobilnych jest koniecznością. Mówimy, że jest to ogromna szansa dla każdej firmy. Skutecznie zaprojektowana aplikacja mobilna lub witryna mobilna jest nieocenionym narzędziem do osiągnięcia konkretnych celów każdej firmy.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ