AUDIO READER APP

Aplikacja musi działać płynnie. Z pewnością musi dobrze wyglądać, ale użytkownicy muszą go dobrze przyjąć. Dlatego EMPIK wybrał nas do dostarczenia nowego projektu UX / UI dla ich czytnika książek audio. Stare stały się zbyt skomplikowane, a każdego roku pojawiają się nowe trendy i rozwiązania. Użytkownicy oczekiwali, że projekt UX / UI aplikacji będzie ich przestrzegać i będzie łatwiejszy w użyciu.

TECHNOLOGIE

Ponadto z każdym rokiem rośnie popularność audiobooków, a wraz z nią rośnie liczba użytkowników aplikacji. Musieliśmy zadbać o to, aby każda aktualizacja wizualna była możliwie jak najbardziej przyjazna dla użytkownika, od młodych, zaawansowanych technologicznie użytkowników, po osoby mniej biegłe w technologii. Co z osobami korzystającymi z aplikacji w samochodzie? Nie mają też czasu na przeglądanie skomplikowanych interfejsów. Uwzględnienie wszystkich było ciekawym wyzwaniem.

 

NIEZAWODNA APLIKACJA

-5

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

160

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

3

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

2

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Ale wiemy, jak uczynić projekt UX / UI przyjaznym dla użytkownika. Wiemy, jak to skomponować, aby wszystko działało bez względu na to, czy słuchacz / użytkownik urodził się z telefonem w ręku, czy też korzysta z telefonu komórkowego z konieczności. W końcu wszyscy chcieliby cieszyć się płynnym słuchaniem.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie szkieletu aplikacji mobilnej
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ