CHRISTMAS CARD SHARING WEB APP

Ta aplikacja została stworzona z konieczności - nie było aplikacji, która umożliwiłaby Ci stworzenie własnej, spersonalizowanej kartki świątecznej. A ponieważ coraz więcej życzeń wysyłanych jest przez Internet, a nie tradycyjną pocztą, na rynku istniała nisza o przyzwoitej wielkości. Nasz klient, chcąc wypełnić tę niszę i dać użytkownikom coś więcej niż tradycyjna aplikacja, zlecił nam opracowanie aplikacji internetowej.

TECHNOLOGIE

SYMFONY

Zintegrowane z Facebookiem tworzenie aplikacji internetowych miało na celu umożliwienie stworzenia własnego projektu z kilku dostępnych szablonów. Ponadto możesz zrobić zdjęcie – lub wybrać własne – i zastosować je do szablonu. Dzięki temu użytkownicy mogli w pełni spersonalizować swoje kartki – aby żadne dwie nie były takie same. W końcu czasami zwykłe e-kartki mogą wydawać się bezosobowe i ogólne.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

240

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

4

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

3

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Najważniejszą częścią projektu była strona internetowa – ale aplikacja działa również na urządzeniach mobilnych. Prostota była kluczem do tego, aby pozwolić wszystkim wyrazić swój świąteczny duch i mieć kartkę, której nikt inny nie ma. Klient zauważył znaczny wzrost ruchu, a kartki wykonane przez aplikację krążą po Internecie, roznosząc świąteczny nastrój, gdziekolwiek się dostaną.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Implementacja i rozwój aplikacji webowej
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ