COULD CONTENT MNGT APP

Ten klient, jedna z największych firm tytoniowych, miała problem z bezpiecznym udostępnianiem danych i plików. Chociaż można było to zrobić w firmie - głównie w sieci budynku - okazało się, że wyzwaniem było dzielenie się nimi z osobami z zewnątrz.

TECHNOLOGIE

ALAMOFIRE

REALMSWITH

DBFLOW

RETROFIT

GSON

MATERIAL DIALOGS

BOLTS

RXJAVA2

STORAGE CHOOSER

ZIP

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm oferuje pracę zdalną – w pełnym wymiarze godzin lub przez kilka dni w tygodniu lub w miesiącu. Na przykład pracownicy, którzy zdecydowali się pracować z domu lub zdalnie z podróży służbowych, mieli problemy z dostępem do swoich plików w sieci firmowej. Środki bezpieczeństwa rozwiązań takich jak Box, Dysk Google lub Dropbox po prostu nie były wystarczające dla potrzeb klienta.

Zadanie polegało na stworzeniu aplikacji mobilnej i strony internetowej w celu rozwiązania tego problemu. Wewnętrzna aplikacja do zarządzania chmurą, która umożliwiałaby wszystkim zalogowanym i zweryfikowanym użytkownikom dostęp do wszystkich plików, bezpiecznie i pewnie, z dowolnej lokalizacji – to było rozwiązanie.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

1920

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

30

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

24

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Opierając się na funkcjonalnościach już istniejących sposobów zarządzania treścią w chmurze, projekt UX / UI i funkcjonalności aplikacji są ściśle dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Ich pliki są teraz bezpieczne i odporne na naruszenia, zapewniając bezpieczeństwo informacji o firmie i poufnych informacji – a wszyscy pracownicy mogą swobodnie pracować z dowolnego miejsca na świecie.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
  • Implementacja i rozwój aplikacji Android
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ