DISCOVER CITY AR APP

Opole to malownicze miasto na południu Polski, położone nad Odrą. Ma ponad 800-letnią historię i jest pełen tradycji i zabytków. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z piękna i uroku miasta. Aby temu przeciwdziałać, Opole chciało wprowadzić XXI wiek do zwiedzania - umożliwiając turystom korzystanie z najnowszych technologii do odkrywania pełnego spektrum skarbów.

TECHNOLOGIE

Zadanie polegało na stworzeniu aplikacji mobilnej – Opole chciało być w stanie przedstawić turystom cały obraz i pozwolić im dobrze się bawić podczas wizyty, przy pomocy smartfonów.

Pierwszym z rozwiązań, które wdrożyliśmy w aplikacji, była rozszerzonej rzeczywistości. Gdy odwiedzający zbliżył się do określonego miejsca, był w stanie zobaczyć trójwymiarowy model na panoramie miasta, odwrócić go i zobaczyć, jak on wygląda. Niektóre z historycznych miejsc w Opolu bardzo się różniły w przeszłości – a dzięki bazie danych aplikacji widzowie mogą je zobaczyć w pełnej krasie.

Dodatkowo aplikacja dostarczyła turystom ciekawostek i faktów na temat samego miasta – takich, których nie byliby w stanie samodzielnie znaleźć bez przewodnika turystycznego.

Wreszcie, aby zwiększyć zabawę i potencjał dzielenia się, aplikacja pozwala użytkownikom zmierzyć się ze sławnymi mieszkańcami Opola z różnych okresów. Odwiedzający mogli zapisać zdjęcia do późniejszego opublikowania za pośrednictwem mediów społecznościowych, co dodatkowo wpływa na promocję miasta.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

314

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

10

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

8

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Miasto zyskało dużą popularność w Internecie dzięki aplikacji. Promocja za pośrednictwem mediów społecznościowych pomogła mu zyskać rozgłos, przyciągając do miasta coraz młodszych turystów.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
  • Implementacja i rozwój aplikacji Android
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ