FESTIVAL APP

Czy byłeś kiedyś na festiwalu i nie miałeś pojęcia, gdzie pójść? Czułeś się zagubiony, bez dostępnych wskazówek? Wszyscy uczestnicy festiwalu czują się tak od czasu do czasu. Właśnie dlatego poproszono nas o pomoc w tym problemie.

TECHNOLOGIE

Naszym celem związanym z tą aplikacją mobilną było skonsolidowanie wszystkich danych festiwalowych w jednym miejscu. Ponieważ wszyscy używamy telefonów komórkowych, był to logiczny wybór. Wszystkie lokalizacje ważnych wydarzeń zostały zarejestrowane przez organizatorów. Uczestnicy mogli łatwo zaplanować swój dzień w podróży i byli pewni, że nie zgubią się ani nie przegapią początku koncertu.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

240

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

4

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

3

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Bergenfest jest jednym z największych skandynawskich festiwali. Zebranie wszystkich niezbędnych informacji w jednym miejscu nie było łatwe, ale zrobiliśmy to. Rozwój aplikacji był złożony i wymagał wiele przemyśleń – ale prawie wszyscy uczestnicy festiwalu zainstalowali go i korzystali z niego przez cały czas trwania wydarzenia, dlatego możemy go nazwać wielkim sukcesem.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
  • Implementacja i rozwój aplikacji Android
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ