FLEET MNGT APP

Gdy firma ma tylko kilka samochodów we flocie, zarządzanie nimi jest dziecinnie proste. Jednak gdy flota powiększa się, śledzenie wszystkich samochodów staje się coraz trudniejsze. Dlatego nasz klient dał nam nowe wyzwanie związane z tworzeniem aplikacji mobilnych i stron internetowych w celu rozwiązania tego problemu.

TECHNOLOGIE

OPEN STREET MAP

Aplikacja TrackEasy pomaga zarządzać flotami wszystkich rozmiarów – na żywo. Oznacza to, że dane dotyczące wszystkich samochodów służbowych są wyświetlane w czasie rzeczywistym na mapie – niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Zarządzanie ich lokalizacjami pomogło rozwiązać jeden z problemów, przed którymi stanął klient – niedozwolone korzystanie z samochodów służbowych w celach prywatnych bez odpowiednich zezwoleń. Po drugie, aplikacja wyświetla wszystkie aktualne informacje o każdym samochodzie – w tym aktualną prędkość, przebytą odległość i średnie zużycie paliwa. Dane te pomagają zarządzać flotą i monitorować użytkowanie samochodów oraz śledzić ich eksploatację. Wszystkie te dane są również rejestrowane w historii samochodu, więc jeśli pojawi się problem – na przykład mandat za przekroczenie prędkości – można go łatwo zweryfikować za pomocą dowodu.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

640

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

10

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

8

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Klient otrzymał zatem dwa sposoby korzystania z aplikacji – podgląd samochodu lub samochodów na żywo i przechowywanie wszystkich zapisów w jednym miejscu. Zweryfikowane dane całej floty były bezpiecznie przechowywane w jednym miejscu, bez konieczności wypełniania dodatkowych formularzy i dokumentów przed i po każdej podróży służbowej.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
  • Implementacja i rozwój aplikacji Android
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ