INTERGAL PLANNING TOOL APP

Firma prowadząca linię produkcyjną często borykała się z problemem nagłych opóźnień i wstrzymania produkcji. Z powodu długiej linii komunikacyjnej informacje często docierają do zainteresowanych również z opóźnieniem. W związku z tym stanęliśmy przed wyzwaniem i zadaniem związanym z tworzeniem aplikacji w celu złagodzenia tych problemów.

TECHNOLOGIE

Krótko mówiąc, projekt UX / UI składa się z trzech głównych kategorii użytkowników: powiadamiającego, potwierdzającego i administratora. Powiadamiający mają możliwość natychmiastowego informowania o wszelkich opóźnieniach, które mogą wystąpić na linii z dowolnego powodu. Raport trafia do osoby potwierdzającej, która decyduje o jego ważności i może zaakceptować potencjalne opóźnienie. Administrator zarządza wszystkimi danymi w aplikacji.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

960

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

15

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

12

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Projekt UX / UI oczywiście pozwala na coś więcej – raporty są bardziej szczegółowe niż zwykłe powiadomienie i zawierają konkretną linię, długość opóźnienia, liczbę wyprodukowanych produktów, potencjalne straty itp. Od czasu wdrożenia dzięki aplikacji firma odnotowała znaczny spadek strat, większą łatwość planowania z wyprzedzeniem w produkcji oraz szybszą i bardziej wydajną komunikację z odbiorcami produktów w celu ostrzeżenia ich o opóźnieniach.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Implementacja i rozwój aplikacji desktopowej
  • Implementacja i rozwój API
  • Implementacja panelu administracyjnego
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ