iQOS CALCULATOR APP

Ponieważ coraz więcej firm współpracuje z innymi, te, które sprzedają, mają coraz więcej ofert dedykowanych firmom usługowym. Ręczne śledzenie wszystkich transakcji może być trudne.

TECHNOLOGIE

ALAMOFIRE

REALMSWITH

Wspólnie z iQOS, jednym z wiodących sprzedawców systemów podgrzewania tytoniu w Polsce, wykorzystaliśmy naszą wiedzę na temat tworzenia aplikacji mobilnych na iOS, aby stworzyć aplikację, która to ułatwi. Ponieważ iQOS stworzył bezdymne, bezwonne grzejniki do tytoniu, niektóre firmy postanowiły współpracować z nimi, aby zaoferować swoim pracownikom lepsze oferty i ograniczyć przerwy na palenie i nieprzyjemne zapachy. Ale tu tkwi haczyk – byłby to kolejny program korzyści, gdyby nie aplikacja kalkulatora iQOS. Przede wszystkim pokazuje korzyści, jakie firma i jej pracownicy mogą osiągnąć, kupując produkty iQOS. Ale to byłby tylko katalog – więc jest więcej. Aplikacja śledzi także zakupy dokonywane przez pracowników oraz liczbę pracowników palących, którzy korzystają z produktów iQOS, gromadząc punkty i licząc, jakie korzyści są dostępne, dzięki czemu jest to łatwy sposób na śledzenie postępów firmy – nie tylko dla nagrody, ale dla wolnej od dymu tytoniowego przyszłości.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

160

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

4

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

2

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Wiedzieliśmy, że im większa firma, tym bardziej będzie zainteresowany tym programem, dlatego oprócz intuicyjnego projektowania UX/UI upewniliśmy się, że jest on w pełni operacyjny zarówno w języku polskim i angielskim.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
  • Implementacja i rozwój aplikacji Android
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Jerzy szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

JERZY PIETRUSZEWSKI

Business Development Director

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ