MYSTERY SHOPPER APP

Bez odpowiednich szkoleń żadna firma nie może iść do przodu. Dotyczy to również relacji z klientami - przy zmieniających się ofertach, technologii i technikach związanych z codzienną pracą sklepów, przedstawicieli, urzędników itd., zarządzanie setkami szkoleń może być trudne.

TECHNOLOGIE

BLOCKSKIT

AFNETWORKING

SBJSON

PUREMVC

XMLREADER

Istnieje jedna, prawdziwa i przetestowana metoda sprawdzania, czy szkolenie odbyło się i zakończyło się sukcesem – wysłanie tajemniczego klienta. Właśnie dlatego nasze zadanie stworzenia aplikacji mobilnej i internetowej koncentrowało się na znalezieniu jednolitego, szybkiego i wydajnego sposobu zarządzania przedstawicielami handlowymi i prowadzonymi przez nich szkoleniami. Zasada jest bardzo prosta. Najpierw przedstawiciel przychodzi do sklepu detalicznego i prowadzi szkolenie na temat produktu za pomocą naszej aplikacji na iPadzie. Mniej więcej tydzień później przybywa tajemniczy klient i sprawdza, czy szkolenie zostało wykonane prawidłowo i czy jest wdrażane w sklepie. Wyniki są następnie zbierane i zestawiane w miesięczne raporty, na podstawie których kupony Sodexo są rozdzielane między uczestników.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

3840

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

60

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

48

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

System jest ogromny, obejmuje około 1500 sklepów detalicznych i prawie 250 przedstawicieli. Mając to na uwadze,  proces rozwoju UX / UI koncentrował się na prostocie, wydajności i byciu jak najbardziej przyjaznym dla użytkownika.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
  • Implementacja i rozwój API
  • Implementacja i rozwój panelu administracyjnego
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Jerzy szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

JERZY PIETRUSZEWSKI

Business Development Director

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ