PIZZA DELIVERY E-COMMERCE & APP

Domino's Poland stanęła przed wyzwaniem - ich system sprzedaży stał się przestarzały i nie mógł właściwie obsłużyć potrzeb klienta i jego klientów. Zdecydowali się na całkowity przebudowę i zlecili nam stworzenie nowej, kompleksowej aplikacji mobilnej i strony internetowej, umożliwiającej klientom zamawianie produktów.

TECHNOLOGIE

SYMPHONY

Stworzyliśmy interfejs, który był intuicyjny i łatwy w użyciu, aby zapewnić maksymalne wrażenia użytkownika, ale wzięliśmy również pod uwagę potrzeby firmy. Oprócz nowej strony internetowej i aplikacji stworzyliśmy dla firmy panel sterowania, który zapewnił im kilka funkcji. Przede wszystkim dzięki łatwemu w użyciu projektowi UX / UI firma mogła stale aktualizować swoją ofertę – od dodawania i usuwania elementów menu, po dodawanie promocji. System oferował również funkcję sprzedaży dodatkowej – po skomponowaniu zamówienia przez klienta aplikacja i witryna zaproponowały z menu dodatkowe produkty, które pasowałyby do zamówienia.

Administrator systemu był także w stanie śledzić wszystkie zamówienia złożone przez system, co znacznie ułatwia zarządzanie zamówieniami i rozwiązywanie potencjalnych problemów.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

3840

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

60

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

48

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Dodatkowo zintegrowaliśmy cały system z usługami płatniczymi PayU. PayU jest jednym z wiodących operatorów transakcji internetowych – wiązanie systemu płatności z ich usługą umożliwiło ludziom łatwe i wygodne płacenie za zamówienia za pomocą kart kredytowych lub przelewów bankowych.

Do dziś system Domino obsługujący kilka restauracji w Polsce działa na podstawie przygotowanych przez nas prac przygotowawczych.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
  • Implementacja i rozwój aplikacji Android
  • Implementacja i rozwój API
  • Implementacja i rozwój panelu administracyjnego
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ