RECEIPT MANAGER APP

Aplikacja Receipt Manager została stworzona dla duńskiej firmy księgowej. Nasz klient chciał rozwiązania w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych i stron internetowych, które pozwoliłyby na usprawnienie rozliczeń po wyjazdach służbowych.

TECHNOLOGIE

SharkORM

RxSwift

RxCocoa

DBFlow

anko

rxjava

rxkotlin

picasso

okio

Klient napotkał kilka problemów w tym obszarze – problemy, które opóźniały rozliczenia i wymagały skrupulatnej archiwizacji. Przede wszystkim pracownicy wysyłani w podróż służbową często potrzebowali kilku dni, zanim dostarczyli swoje wydatki klientowi. Następnie paragony były drukowane przez różnych dostawców na różnej wielkości kawałkach papieru. Wreszcie, po wprowadzeniu ich do systemu i wydaniu zwrotów, po zarchiwizowaniu, znalezienie pokwitowań w razie potrzeby okazało się czasochłonne. Aby rozwiązać wszystkie te problemy naraz, stworzyliśmy Receipt Manager.

Projekt aplikacji UX / UI sprawił, że rozliczenie wszystkich wydatków poniesionych podczas podróży służbowej stało się intuicyjne i łatwe. Aby otrzymać zwrot kosztów, pracownik musi najpierw zalogować się do panelu i wybrać swoją firmę – tę, która wysłała go w podróż. Następnie, po wybraniu karty kredytowej, której używał podczas podróży, pracownik może zrobić zdjęcia wszystkich odpowiednich rachunków uzyskanych podczas podróży i wysłać je do księgowości. Wszystkie informacje, w tym zdjęcia, są wysyłane bezpośrednio do skrzynki pocztowej księgowych – zdjęcia są również wyposażone w szczegółowy identyfikator, który ułatwia zwrot kosztów.

Gdy trzeba ponownie znaleźć przesłane informacje, jest to niezwykle łatwe – do wszystkich zdjęć i danych można uzyskać dostęp za pośrednictwem panelu administracyjnego w aplikacji.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

960

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

18

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

12

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Nasz klient, firma księgowa, odnotował spadek obrotu dokumentami między pracownikami a pracodawcami. Ponieważ wszystkie dowody zostały wysłane bezpośrednio do nich, mogli wydawać zwroty w znacznie krótszym czasie – a otrzymywanie papierowych wersji wszystkich dokumentów stało się drugorzędnym problemem. Pieniądze są wysyłane jeszcze szybciej, co stanowi znaczący plus dla wszystkich zaangażowanych stron. Następnie, po otrzymaniu dokumentów w formie papierowej, po ich zapisaniu i zarchiwizowaniu – nie trzeba już ich wyjmować w przyszłości. Wszystko jest bezpiecznie zdeponowane w panelu administracyjnym aplikacji.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
  • Implementacja i rozwój aplikacji Android
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ