SHARE YOUR TECH IDEA APP

Międzynarodowa firma tytoniowa stanęła w obliczu niezwykłego, ale podnoszącego na duchu problemu - jej pracownicy mieli wiele pomysłów na usprawnienie wewnętrznego funkcjonowania firmy. Nie mieli jednak wiarygodnych sposobów na przekazanie ich przełożonym. Czasami czują się niezręcznie, czasem e-maile gubią się w zajętych skrzynkach pocztowych.

TECHNOLOGIE

REACT NATIVE

Dlatego poproszono nas o usługę opracowywania aplikacji mobilnych w celu rozwiązania tego problemu. Nasze rozwiązanie w obszarze projektowania UX / UI było proste, ale skuteczne – aplikacja, która pozwala pracownikom zgłaszać swoje pomysły w jasny, jednolity sposób. Zgłaszający wybiera nazwę projektu, opisuje go i wyznacza właściciela firmy. Po przesłaniu pomysłów dedykowana tablica zbiera je i omawia.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

640

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

10

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

8

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Ponieważ każdy pomysł jest prezentowany w tym samym formacie, proces dyskusji również został skrócony. Firma poinformowała, że ​​aplikacja jest często używana – a niektóre z przesłanych pomysłów są już wdrażane w firmie. W końcu ci, którzy pracują w działach, wiedzą najlepiej, jak je poprawić!

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
  • Implementacja i rozwój aplikacji Android
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ