STOCK MNGT APP

Są firmy, które przewożą duże ilości produktów jednocześnie. Łatwo jest śledzić duże paczki w dużych ciężarówkach. Jednak problemy zaczynają się, gdy duże ilości paczek są przenoszone jedna po drugiej przez kilka różnych dróg sprzedaży. Nasz klient należy do tej drugiej kategorii.

TECHNOLOGIE

BLOCKSKIT

AFNETWORKING

ZIPARCHIVE

Nasz kliernt sprzedaje produkty za pośrednictwem detalistów i sklepów wielobranżowych, ale także, w dużej mierze, za pośrednictwem swoich przedstawicieli w całym kraju, bezpośrednio do klienta końcowego. Tak więc, dzięki ich ciągłemu rozwojowi i stale rosnącej sieci sprzedawców, potrzebowali wydajnego, niezawodnego sposobu kontrolowania i monitorowania każdej sprzedanej jednostki. I tak, tworzenie aplikacji mobilnych na iOS i tworzenie aplikacji internetowych były odpowiedzią na ich potrzeby. Korzystając z naszej aplikacji i systemu, mogą teraz przypisać każdy przedmiot najpierw kierownikowi, gdy tylko opuści magazyn, a następnie indywidualnemu przedstawicielowi, który na koniec informuje, komu przedmiot został sprzedany. Ten klient oferuje 14-dniową wersję próbną produktu, dlatego szczególnie ważne było to, aby go śledzić.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

640

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

10

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

8

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Następnie pod koniec miesiąca system generuje serię raportów, które docierają do zarządu, dzięki czemu każdy element jest rozliczany – i nic nie może zaginąć.

Z aplikacji (i systemu) korzysta kilkaset osób przez całą dobę – w całej Polsce. Projekt UX / UI jest tak prosty i przyjazny, że wszyscy użytkownicy nauczyli się go błyskawicznie.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
  • Implementacja API
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Jerzy szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

JERZY PIETRUSZEWSKI

Business Development Director

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ