VIDEO MNGT APP

Nasz klient, Teleste Video Networks, należy do liderów w dziedzinie szerokopasmowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa danych i wideo. Wśród ich problemów wyróżniał się zwłaszcza jeden - potrzeba oglądania kanałów z kamery w czasie rzeczywistym w sposób mobilny. Nie związani z jednostką stacjonarną użytkownicy ich rozwiązań, będą mogli monitorować bezpieczeństwo swoich witryn.

TECHNOLOGIE

Naszym zadaniem było opracowanie aplikacji mobilnych i stron internetowych dla tego projektu. Wyzwaniem było dla nas bezproblemowe ujednolicenie środków bezpieczeństwa Teleste z rozwiązaniem umożliwiającym bezpieczne przeglądanie kanału.

Mobilne rozwiązanie do tego celu pozwala osobom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo śledzić lokale – w tym liderów gościnności, miast, transportu publicznego – bez konieczności pozostawania przed monitorem na miejscu. Dodatkowo, jeśli zdarzy się incydent wymagający nadzoru lub konsultacji od kogoś, można go natychmiast przejrzeć – nie ma potrzeby, aby ta osoba jechała do centrum bezpieczeństwa, marnując cenny czas i zasoby.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

80

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

2

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

1

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Dostarczone przez nas rozwiązanie dla Teleste Video Networks pomogło im świadczyć usługi usprawniające bezpieczeństwo. Z naszą pomocą klienci Teleste mogą teraz zabezpieczyć swoje nieruchomości, pozostając w kontakcie, dopóki nie będzie to konieczne.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji Android
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ