PROJEKTUJEMY
CHATBOTY

DALEJ

CZYM JEST CHATBOT?

Chatbot to wirtualny doradca, który wykonuje pewne czynności
w zastępstwie człowieka. Jego główną funkcją jest naśladowanie ludzkiego zachowania.

Chatbot ułatwia nawiązanie bezpośrednich relacji z klientami, sprawnie odpowiada na zapytania, dostarcza materiałów budujących lojalność oraz daje możliwość generowania leadów poprzez Facebook’a. Chatbot otwiera ogromne możliwości marketingowe oraz informacyjne dla wszystkich istniejących brandów posiadających fanpage na Facebooku. Kontakt z licznymi fanami przebiega w naturalny sposób.

SZEROKI ZAKRES ODBIORCÓW

Z aplikacji Messenger korzysta obecnie ponad 1,2 miliarda użytkowników na całym świecie. Messenger znajduje się w TOP 3 najcześciej pobieranych aplikacji z AppStore i Google Play.
W Polsce liczba aktywnych użytkowników przekracza 11 milionów miesięcznie.

14 MILIONÓW UŻYTKOWNIKÓW

Z Messengera w Polsce korzysta aktywnie ponad 14 milionów użytkowników miesięcznie, z czego ponad 11 milionów korzysta z niego codziennie.

SZYBKA KOMUNIKACJA

Chatbot pozwala na prowadzenie komunikacji z klientem 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Niewątpliwą jego zaletą jest również możliwość prowadzenia konwersacji z wieloma osobami jednocześnie.

PROSTE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie nie wymaga pobierania dodatkowej aplikacji. Cała konwersacja
z klientem odbywa się w komunikatorze Messenger, który użytkownicy dobrze znają
i często z niego korzystają.

Technologie

Do tworzenia chatbotów wykorzystujemy własną autorską platformę, nie używamy gotowych rozwiązań takich jak ChatFuel czy ManyChats. Implementujemy chatboty na platformę Facebook Messenger, WhatsApp i strony internetowe. Poznaj z nami korzyści wdrożenia ich do Twojego biznesu.

NAPISZ DO NAS

Niektórzy twierdzą, że dostosowanie do standardów mobilnych jest koniecznością. Mówimy, że jest to ogromna szansa dla każdej firmy. Skutecznie zaprojektowana aplikacja mobilna lub witryna mobilna jest nieocenionym narzędziem do osiągnięcia konkretnych celów każdej firmy.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ