GRY
MOBILNE

Wykorzystując naszą inteligencję, wiedzę oraz doświadczenie, projektujemy i budujemy przyjazne dla klienta gry mobilne.

DALEJ

Gry mobilne

Nasz zespół specjalistów zajmuje się projektowaniem i budową natywnych gier mobilnych oraz ich portowaniem z jednej platformy na drugą.

Zapewniamy realizację pełnego spektrum gier mobilnych, które obejmuje cały cykl tworzenia gry od początkowej fazy projektowania i określania architektury poprzez implementacje a na końcu wdrożenie.

Do realizacji wykorzystujemy sprawdzone frameworki do gier: Cocos2d multi-platform toolchain i Free Android 2D OpenGL Engine.

Projektowanie gier mobilnych

Projektowanie gier mobilnych najlepiej rozpocząć od stworzenia klikalnych makiet. Klikalne makiety pomagają organizować oraz wizualizować treści. Makiety są wizualną reprezentacją układu treści w procesie projektowania gier mobilnych.

Makiety można traktować jako prototyp, który umiejscawia poszczególne funkcjonalności. Projektowanie aplikacji na Androida i na iPhone za pomocą klikalnych makiet przynosi wymierne korzyści. Projektowanie gier mobilnych na Androida i na iOS to nasza pasja!

Technologia

Kreujemy wirtualną rzeczywistość przy wykorzystaniu biblioteki Metaio, która pomaga w tworzeniu aplikacji zarówno na system IOS jak i Android.

NAPISZ DO NAS

Niektórzy twierdzą, że dostosowanie do standardów mobilnych jest koniecznością. Mówimy, że jest to ogromna szansa dla każdej firmy. Skutecznie zaprojektowana aplikacja mobilna lub witryna mobilna jest nieocenionym narzędziem do osiągnięcia konkretnych celów każdej firmy.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ