WE ARE
SMART
MOBILE HOUSE

WE LOVE
MOBILE

Smart Mobile House to agencja interaktywna z Krakowa.

Nasze działania są tak złożone jak nasze projekty: od strategii do projektowania, od technologii do codziennej obsługi klientów. Nasz software house oferuje pełny zakres usług. Doradzamy, tworzymy strategie marketingowe, efektywnie zarządzamy projektami, tworzymy koncepcje komunikacji i technologii wykonania. Nasi programiści z software house przykładają dużą wagę do analizy procesów biznesowych klienta, tworzą specyfikację funkcjonalną, testują aplikacje i integrują je z innymi systemami. 

Wierzymy, że każda kreatywna myśl zbliża nas ku lepszej przyszłości.

Niektórzy twierdzą, że dostosowanie do standardów mobilnych jest koniecznością. My mówimy, że jest to ogromna szansa dla każdego biznesu. Smart Mobile House to software house, który zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych, stron internetowych czy chatbotów. Efektywnie zaprojektowana mobilna aplikacja, czy mobilna strona internetowa to nieocenione narzędzie w realizacji określonych celów każdej firmy. Dzięki nam będziesz miał pewność, że mobilna komunikacja z klientami będzie wypadkową przemyślanej strategii, najwyższej jakości projektowania, oraz niezawodności działania.

W naszym software house dążymy do tego, aby innowacyjność i oryginalne podejście projektowe oraz otwarta współpraca, oparta na zaangażowaniu wszystkich osób w projekt skutecznie przełożyły się na zadowolenie klientów. Programiści z Software House Smart Mobile House specjalizują się w tworzeniu aplikacji mobilnych, projektowaniu mobilnych stron internetowych, chatbotów na platformę Messenger oraz integracji z istniejącymi systemami. Wypadkową wszystkich elementów jest najwyższa jakość projektowania oraz korzystanie z najnowszych technologii.

Tworzymy...

APLIKACJE MOBILNE

Tworzymy aplikacje mobilne na platformę Android i iOS.

 

 

SZCZEGÓŁY

APLIKACJE WEBOWE

Tworzenie aplikacji webowych to kolejna specjalność zespołu

Smart Mobile House.

SZCZEGÓŁY

APLIKACJE AR

Tworzymy aplikacje wykorzystujące Augmented Reality.

SZCZEGÓŁY

GRY MOBILNE

Smart Mobile House posiada ogromne doświadczenie związane z tworzeniem

gier mobilnych.

SZCZEGÓŁY

CHATBOTY

Tworzymy chatboty na platformę Facebook Messenger.

SZCZEGÓŁY

NAPISZ DO NAS

Niektórzy twierdzą, że dostosowanie do standardów mobilnych jest koniecznością. Mówimy, że jest to ogromna szansa dla każdej firmy. Skutecznie zaprojektowana aplikacja mobilna lub witryna mobilna jest nieocenionym narzędziem do osiągnięcia konkretnych celów każdej firmy.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ