Smart Mobile House z radością ogłasza, że według rankingu Clutch, ​​drugi rok z rzędu jesteśmy jednym z najlepszych deweloperów aplikacji mobilnych w Polsce!

Nasz zespół w Smart Mobile House uwielbia, gdy analityk Clutch Austin Ellis dzwoni do naszego biura tutaj w Polsce. Zwykle informuje nas, że nadchodzi kolejna doskonała recenzja na platformie Clutch, albo daje nam znać, że jesteśmy uznawani za najlepszych w swojej dziedzinie.

Ostatnia z nim rozmowa była szczególnie ekscytująca - zadzwonił, aby poinformować nas, że Smart Mobile House znajduje się na liście najlepszych polskich twórców aplikacji w najnowszym raporcie Clutch!

"To już drugi raz, kiedy otrzymaliśmy tę nagrodę, która tak wiele dla nas znaczy! Dziękujemy za uznanie nas za jedną z wiodących firmy B2B w Polsce!" - Jerzy Pietruszewski - Właściciel - Smart Mobile House

Clutch to platforma do recenzji B2B dla wszystkich segmentów usługodawców oraz firm z całego świata. Clutch posiada zespół wykwalifikowanych analityków, którzy prowadzą rozmowy z klientami z całego świata. Następnie ich zespół wyedukowanych redaktorów poświęca czas na niezależną weryfikację każdej recenzji i edycję jej w formie studium przypadku, dzięki czemu w każdym raporcie otrzymasz najcenniejsze informacje.

Znalezienie dobrego usługodawcy B2B może być trudne. Dlatego ludzie sprawdzają opinie na platformie Clutch - gdzie mogą zobaczyć naszą znakomitą 4,9-gwiazdkową średnią! Rozpiera nas niewiarygodna duma, że jesteśmy najlepiej działającym dostawcą usług B2B, a wszystko to dzięki wielu zadowolonym klientom, takim jak Paweł Piotrowski, właściciel WygodnaDieta!

W niedawnej recenzji Paweł Piotrowski pochwalił pracę nad aplikacją mobilną, którą wykonaliśmy dla jego startupu oferującego dostawę jedzenie!

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z procesu projektowania, wdrożenia oraz stałego wsparcia zespołu po uruchomieniu aplikacji.”(tł. z ang.)  – Paweł Piotrowski, właściciel WygodnaDieta

Bardzo się cieszymy, że jesteśmy czołowym dostawcą usług B2B. Jesteśmy przy tym niezmiernie wdzięczni Clutch i wszystkim naszym zadowolonym klientom. Jeśli chcesz dołączyć do ich szeregów, skontaktuj się z nami już dziś!