CHRISTMAS GIFT APP

Jeśli kiedykolwiek organizowałeś wesele, przyjęcie urodzinowe lub coś w tym rodzaju, wiesz, że goście muszą wybrać odpowiedni prezent. A jako gość prawdopodobnie znasz stres związany z wyborem odpowiedniego prezentu i strach przed powieleniem go, jeśli ktoś o tym pomyślał. To nasze zadanie stworzenia aplikacji internetowe - Wish List - miało ułatwić wszystkim życie.

TECHNOLOGIE

SYMPHONY

Ty, gospodarz, tworzysz listę życzeń na prezenty, które chcesz otrzymywać – a Twoi goście mogą się zarejestrować i wybrać jeden z nich. W ten sposób nigdy nie otrzymasz dwóch tosterów lub dwóch identycznych książek. A Ty, gość, wiesz dokładnie, co kupić – i wiesz, że przyda się odbiorcy.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

240

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

4

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

3

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

A najlepsze jest to, że jako gospodarz nie zobaczysz, kto zadeklarował, który prezent, więc czeka Cię niespodzianka. Wyzwaniem związanym z tworzeniem aplikacji internetowych było stworzenie aplikacji, która nie byłaby inwazyjna – więc nie wydaje się, że gospodarze czegoś wymagają – ale pozwalają gospodarzowi „poprosić” o pewne rzeczy. Udało nam się oba, ponieważ aplikacja Wish List stała się nowym sposobem organizacji imprez. Ruch stale rośnie, a liczba aktywnych użytkowników znacznie wzrasta z każdym pobraniem.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Implementacja i rozwój aplikacji webowej
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ