COURIER APP

Naszym klientem był dostawca dietetycznych lunchboxów z siedzibą w Polsce. Dzięki sieci kurierów dostarczających żywność w wielu miastach w Polsce, szukał on kompleksowego, łatwego w użyciu rozwiązania, które usprawniłoby proces dostawy i śledzenia dostawy na terenie całego kraju.

TECHNOLOGIE

ANDROID DATA BINDING

ANKO

RXKOTLIN

DAGGER

ARCORE

DBFLOW

PICASSO

RETROFIT

EXOPLAYER

PARIS

Przy dużej ilości codziennych dostaw obsługiwanych przez naszego klienta miały miejsce drobne incydenty związane z niewłaściwą komunikacją – niektóre dostawy były dostarczane niewłaściwym klientom, a niektóre w ogóle. Poprosili więc do nas, abyśmy znaleźli rozwiązanie, które pozwoliłoby im wyeliminować te wpadki.

Wpadliśmy na pomysł aplikacji mobilnej na Androida. Z aplikacji korzystają kurierzy – dzięki pełnej kompatybilności z CRM firmy jest łatwa i intuicyjna w obsłudze. Kurierzy otrzymują codzienną listę dostaw przygotowaną przez wyznaczonego pracownika, upewniającego się, że mają możliwość wykonania wszystkich planowanych dostaw.

Po dotarciu do klienta kurier skanuje kod na paczce, a aplikacja odczytuje dane paczki z bazy danych firmy. Dowodem dostawy jest zdjęcia – oznaczone jako wykonane w systemie. Szybko, wyraźnie i bezpiecznie – do tego właśnie dążyliśmy.

Wszystkie dane są synchronizowane co 10 minut, jeśli plan danych jest włączony – lub są zapisywane w bazie danych aplikacji w celu późniejszej synchronizacji. Aplikacja śledzi również lokalizację GPS i zapisuje ją.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

640

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

10

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

8

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Dzięki aplikacji nasz Klient mógł zaoszczędzić cenny czas i pieniądze. Czas dostawy był zmniejszone nawet o 30%, a przypadki zagubionych lub źle dostarczonych paczek to opowieść z przeszłości.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji Android
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ