DETECT COLOR OF YOUR NAILS APP

Większość, jeśli nie wszystkie, kobiety przynajmniej raz zapytały przyjaciółkę o kolor jej paznokci. Uważały, że jest wspaniały i chciały kupić ten sam lub podobny. Ale kto pamięta wszystkie nazwy lub numery lakierów do paznokci?

TECHNOLOGIE

AR

Wspólnie z Semilac, firmą zajmującą się lakierami do paznokci, stworzyliśmy proste narzędzie, które pomaga rozwiązać ten problem. Korzystając z naszej wiedzy na temat tworzenia aplikacji mobilnych na Androida wraz z funkcjonalnościami nowoczesnych telefonów komórkowych, stworzyliśmy aplikację, która nie tylko rozpoznaje kolor paznokci, ale także dopasowuje go do podobnych kolorów z kolekcji Semilac. Projekt UX / UI został oparty na prostej siatce, którą można wycelować w pożądany kolor za pomocą aparatu w telefonie. Ten prosty i elegancki design pozwolił użytkownikom szybko zidentyfikować pożądany kolor – bez konieczności zapamiętywania go wizualnie, a następnie próby odnalezienia wśród tysięcy różnych odmian.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

160

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

2

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

2

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą dopasować każdy kolor do kolorów dostępnych w gamie Semilac w ciągu kilku sekund – i później dokładnie wiedzieć, co chcą kupić.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
  • Implementacja i rozwój aplikacji Android
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Jerzy szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

JERZY PIETRUSZEWSKI

Business Development Director

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ