EMOJI APP

Polska firma poprosiła nas o stworzenie aplikacji mobilnej - chcieli promować ROKO, swoją linię napojów bezalkoholowych, wśród młodszej publiczności. A ponieważ w dzisiejszych czasach młodzi ludzie wolą komunikować się za pomocą obrazów, a nie słów, zdecydowaliśmy się iść właśnie tą drogą.

TECHNOLOGIE

W końcu kto nie widział SMS-ów między dwojgiem nastolatków, którzy używają tylko emoji, a mimo to są w stanie się komunikować? Emoji fajerwerków, emoji tańczące, emoji znaku zwycięstwa – wiedzą dokładnie, co oznaczają. Dlaczego więc nie spróbować powiązać tego, aby zapewnić im nowe, ekscytujące środki komunikacji, jednocześnie zwiększając ich świadomość na temat napojów ROKO?

Projekt aplikacji UX / UI był stosunkowo prosty – składał się z prostej klawiatury ze specjalnie zaprojektowanymi emoji: każda z nich była butelką, która reprezentowała inną emocję lub działanie. Tworząc je w korespondencji z emoji, które docelowa grupa odbiorców już znała, zadbaliśmy o to, aby korzystanie z nich było łatwe i intuicyjne. A co najważniejsze, wyjątkowe i zabawne.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

320

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

5

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

4

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Klient był bardzo zadowolony z reakcji na aplikację i związaną z nią kampanię – młodzież stała się bardziej świadoma marki, a klient zanotował wyraźny wzrost sprzedaży dla tej grupy. A więc – kciuki do góry emoji!

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
  • Implementacja i rozwój aplikacji Android
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ