FUN MUSIC MOBILE APP

W ostatnich latach komunikacja znowu ewoluowała z tekstowej na głosową. Jednak tym razem, zamiast dzwonić do drugiej osoby, młodzi ludzie mają tendencję do wysyłania sobie nagranych wiadomości głosowych. Coraz więcej aplikacji, takich jak na przykład Messenger czy WhatsApp, pozwala na taką formę komunikacji.

TECHNOLOGIE

SHADOW

ANKO

RETROFIT

RXJAVA

DBFLOW

LEAKCANARY

SUPERPOWERED

EMOJIICON

Młodsze pokolenia nadal chętnie przesyłają sobie nawzajem śmieszne memy, w wersjach „remiksowanych” i uruchamianych ponownie setki razy, aby pasowały do ​​coraz większej liczby sytuacji i żartów. Główną ideą tej aplikacji, stworzonej dla Coca-Coli, było – jak przełożyć sytuacyjny, elastyczny charakter memu wizualnego na nagrania głosowe? Tak narodziła się aplikacja mobilna Fun Music. Proces tworzenia aplikacji był nastawiony na umożliwienie użytkownikom kreacji zabawnych, kreatywnych ścieżek audio, które mogą wysyłać sobie nawzajem za pomocą najpopularniejszych komunikatorów. Podczas nagrywania aplikacja pozwala użytkownikowi dodawać dodatkowe śmieszne efekty dźwiękowe do nagrania w czasie rzeczywistym, ale ma również opcję dodania ich później, po zakończeniu nagrywania. Nagranie można również zmodyfikować, dodając muzykę w tle.

 

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

960

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

18

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

12

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

 

Aplikacja działa świetnie wśród młodszego pokolenia, dając im możliwość – zarówno do dystrybucji zabawnej zawartości, jak i do wyrażenia swojej kreatywności w jej tworzeniu. Do tej pory aplikacja nadal jest dostępna w kilku krajach europejskich.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
  • Implementacja i rozwój aplikacji Android
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ