OZOBOT CHALLENGE APP

Ozobot to mały, ale sprytny robot, który uczy dzieci logicznego myślenia i programowania przy użyciu prostych, kolorowych kodów. Początkowo kody - lub labirynty - były na papierze. My przerobiliśmy je na wersję cyfrową.

TECHNOLOGIE

ALAMOFIRE

REALMSWITH

Ozobot zdobył wiele nagród polskich i międzynarodowych. Jego wartość polega na prostocie – poprzez tworzenie coraz bardziej skomplikowanych labiryntów, w których robot może się przemieszczać, dzieci mogą nim poruszać i wydawać proste polecenia. To uczy ich kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów i programowania. Nasze zadanie  polegało na stworzeniu aplikacji cyfrowej na iOS na iPada. Aplikacja narysowała losowo wygenerowany labirynt, aby Ozobot mógł przejść i osiągnąć cel.

Korzystając z prostych poleceń, dzieci mogą zmienić swoją ścieżkę i upewnić się, że droga jest właściwa. Kluczem do sukcesu jest blokowanie niektórych ścieżek i rysowanie nowych przy użyciu projektu aplikacji UX / UI. Po utworzeniu ścieżki użytkownik może po prostu umieścić Ozobota na ekranie iPada i przesuwać zgodnie z instrukcjami. Interfejs został zaprojektowany tak, aby był prosty i intuicyjny, aby zapewnić, że nawet bardzo młodzi użytkownicy będą czuli się komfortowo i skupią się na zabawie i rozwiązywaniu problemów, a nie na skomplikowanym wydawaniu poleceń.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

80

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

2

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

1

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Opracowanie aplikacji mobilnej na iOS dla dzieci było trudne, ale przede wszystkim satysfakcjonujące. Uczynienie tego niesamowitego pomysłu mobilnym, miejmy nadzieję, zachęci więcej młodych talentów do zostania profesjonalnymi programistami.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Jerzy szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

JERZY PIETRUSZEWSKI

Business Development Director

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ