MY VIRTUAL GARAGE APP

Ten projekt aplikacji mobilnej i strony internetowej dla BMW Polska jest przydatnym narzędziem dla właścicieli samochodów, którzy często zapominają o najważniejszych rzeczach, takich jak coroczna przegląd pojazdu. BMW zauważyło, że obecnie wiele osób korzysta ze swoich telefonów, aby śledzić ważne daty i terminy, i zdecydowali, że wdrożenie wirtualnej aplikacji garażowej będzie pomocne dla ich klientów - zwłaszcza tych, którzy muszą zarządzać większą flotą samochodów.

TECHNOLOGIE

NODE.JS

REACT

HTML5

CSS3

Po pobraniu i zarejestrowaniu aplikacji użytkownik może dodawać samochody do swojego wirtualnego garażu. Aby ułatwić ten proces, aplikacja została wyposażona w czytnik kodów QR, który może odczytać kod z rejestracji samochodu, natychmiast wprowadzając wszystkie niezbędne dane do aplikacji. Zintegrowany system powiadomień jest w stanie przypomnieć użytkownikowi o nadchodzących corocznych przeglądach lub planowanej wizycie technicznej każdego samochodu.

Co więcej, aplikacja została zaprojektowana, aby ułatwić życie właścicielom BMW dzięki projektowi UX / UI – na przykład pomogła rozpoznać świecące się kontrolki na desce rozdzielczej, ponieważ wszyscy wiemy, że niektóre z nich pojawiają się tak rzadko, że możemy nie pamiętać co oznaczają. Aplikacja dba również o użytkownika w razie wypadku na drodze – np. Przebicia opony lub wypadku – wyświetlając proste instrukcje krok po kroku.

Ponadto aplikacja dała BMW dobrze rozwiniętą opcję obsługi posprzedażnej, dzięki której mogła dopasować swoją ofertę dokładnie do samochodów, które właściciel ma w wirtualnym garażu.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

1920

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

36

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

24

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

BMW zauważyło znaczną poprawę wśród użytkowników aplikacji: mniej pominiętych przeglądów, terminowej konserwacji i umówionych spotkań specjalnie w celu rozwiązania określonych problemów – gdy kierowca był w stanie rozpoznać zapaloną kontrolkę, można je było zaplanować z wyprzedzeniem.
Dodatkowo wzrosła sprzedaż akcesoriów samochodowych – właściciele BMW chętniej kupowali produkty, kiedy otrzymywali dopasowaną ofertę najlepiej pasującą do samochodu – lub samochodów – które posiadają.

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
  • Implementacja i rozwój aplikacji Android
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Anna szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ