WWWK APP

Od zakończenia I wojny światowej, zwanej Wielką Wojną, minęło nieco ponad sto lat. Był to burzliwy czas, a wiele artefaktów i zabytków zaginęło lub zostało zapomnianych. Razem z Uniwersytetem Jagiellońskim postanowiliśmy pomóc ludziom zapamiętać wydarzenia, które miały miejsce w Karpatach.

TECHNOLOGIE

ANDROID DATA BINDING

ANKO

RXKOTLIN

DAGGER

ARCORE

DBFLOW

PICASSO

RETROFIT

EXOPLAYER

PARIS

Mówią, że najlepszym sposobem uczenia się jest doświadczenie. Chcieliśmy, aby turyści i miłośnicy historii mogli zobaczyć na własne oczy, gdzie toczyły się bitwy, gdzie stała artyleria i gdzie mieściły się wioski sto lat temu. Wiedzę czerpaliśmy z uniwersytetu – ich wydział zajmuje się archeologią i konserwacją. Za cel postawiliśmy sobie pokazanie turystom jak odnaleźć istotne historycznie miejsca. Dlatego stworzyliśmy dedykowaną aplikację dla szlaków, które obejmują ten obszar.

NIEZAWODNA APLIKACJA

1

NIEZAWODNA APLIKACJA

GODZIN KODOWANIA

320

GODZIN KODOWANIA

LITRÓW WYPITEJ KAWY

5

LITRÓW WYPITEJ KAWY

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

4

TYGODNIOWYCH SPRINTÓW

Podjęliśmy prace nad opracowaniem aplikacji mobilnej zawierającej mapę (z funkcjami zarządzania trasami) oraz mnóstwo tekstów,  materiałów graficznych, audio, wideo, i fotograficznych dla każdego interesującego miejsca – w tym także pięć modeli 3D, które można oglądać w AR. Turyści nawet nie muszą martwić się o przeoczenie ważnego miejsca – otrzymają bowiem powiadomienie na podstawie ich lokalizacji. Projekt UX / UI jest prosty i przyjazny – nawet dla osób słabowidzących.

Połączyliśmy to wszystko – od tworzenia aplikacji internetowych, przez tworzenie aplikacji mobilnych, aż po projektowanie UX / UI, aby rozpowszechniać informacje i zachować wiedzę o karpackich epizodach Wielkiej Wojny.

APP DEVELOPMENT SERVICES

Dostarczone usługi

 

  • Stworzenie strategi mobilnej
  • Implementacja i rozwój aplikacji dla iOS
  • Implementacja i rozwój aplikacji Android
  • Implementacja i rozwój API
  • Implementacja panelu administracyjnego
About us

Kieruje zespołem sprzedażowym, który napędza nasz globalny zasięg i wyszukuje konsumentów kreowanych przez nas rozwiązań. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie procesu sprzedaży, specjalizuje się w zdobywaniu potencjalnych klientów, budowaniu relacji i zamykaniu transakcji. Jerzy szybko się uczy i może pochwalić się umiejętnościami negocjacyjnymi oraz udokumentowaną historią sukcesu, która może inspirować innych. Jest liderem o bystrym umyśle i zdolnościach do trenowania, doradzania, motywowania i zastępowania przedstawicieli handlowych w celu tworzenia i utrzymywania wysoce wydajnych sił sprzedaży.

JERZY PIETRUSZEWSKI

Business Development Director

+48 796 536 162

CASE STUDY TO ZA MAŁO?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Interesuje Cię stworzenie aplikacji dla swojej organizacji?
Skontaktuj się z nami.

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ