Zdecydowana większość współczesnych komunikatorów umożliwia bezpłatne wysyłanie wiadomości tekstowych, głosowych oraz wideo. Największą popularnością cieszy się najstarsza forma, czyli tekstowa. Pozostałe nie pozostają jednak w tyle i wciąż podbijają serca użytkowników.


Producent napojów Fanta postanowił wykorzystać możliwości komunikatorów i w tym celu stworzył unikatową aplikację dla wszystkich fanów marki. Realizacji projektu podjął się nasz zespół z Smart Mobile House!W aplikacji zainstalowano całą serię filtrów, efektów i ścieżek dźwiękowych, które może wykorzystać do modyfikacji głosu. Wdrożenie biblioteki głosów Superpowered oraz zastosowanie miksera audio było dla naszego zespołu nowym doświadczeniem. Warto dodać, że tego typu funkcjonalność posiada niewiele aplikacji. Nagrane treści można wykorzystać nie tylko w rozmowach, ale również np. w notatkach dzięki czemu zdobędą one bardziej atrakcyjną formę.


Udostępnianie nagrań jest niezwykle intuicyjne i proste. Wykorzystując aplikację Whatsapp, Messenger i wiele innych komunikatorów można zaprosić do zabawy znajomych i wysłać im wykreowane wiadomości. Zabawa zaczyna się w tym momencie!


Aplikacja dostępna jest od kwietnia w trzynastu państwach m.in. Albanii, Macedonii czy Rumuni. zarówno dla użytkowników Android jak i iOS. Dzięki niej tradycyjna konwersacja nabiera zupełnie nowego wymiaru zabawy.


Jeśli chcesz sprawdzić, jak działa aplikacja kliknij tutaj.