Nowe technologie. Co przychodzi nam do głowy, gdy myślimy o tym terminie? Najbardziej częstymi odpowiedziami są inteligentne domy, samochody samobieżne, roboty lub samoloty drony obdarzony zaawansowaną sztuczną inteligencją. Sfera IT jest jednak znacznie większa, szerszy i bardziej pojemny niż się powszechnie uważa - i często dotyczy przedmiotów, które nie są tak spektakularne, ale jednocześnie równie ważne. Liczne narzędzia produkcyjne towarzyszą nam na każdym kroku. Są obecni w naszych domach, szkoły, biura… dosłownie wszędzie. Od sterowników mikrofalowych po mechanizmy kontrolne w sygnalizacja świetlna - są wszechobecne. Co więcej, często nawet proste przedmioty codziennego użytku nadzorowane przez specjalistyczne oprogramowanie podczas procesu produkcyjnego. Z tego powodu wszelkie ingerencje w działanie linii produkcyjnej muszą być przenoszone z najwyższą starannością. Wymaga zgody wielu osób i wykorzystania zaawansowanych, wyrafinowane narzędzia do planowania w celu szybkiego rozwiązania problemu i zminimalizowania związane z tym przestoje.

Misja

Aby zapobiec przestojom, ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, kiedy i gdzie to nastąpi. To jest wczesny krok w kierunku zmniejszenia nieoczekiwanych przestojów w produkcji - pozwala nam przyjść z planem, aby skrócić czas przestoju w zarodku. Smart Mobile House już od jakiegoś czasu pracuje nad narzędziem, które takie gromadzi ważne dane dotyczące występowania przestojów produkcyjnych. Taki, który by nie tylko śledź przestoje i przesyłaj te informacje do fabryki w celu przeglądania w czasie rzeczywistym, ale także pomóc w ustaleniu optymalnego sposobu działania w zależności od sytuacji.

Wyzwanie

Prawdziwym wyzwaniem podczas tworzenia naszego narzędzia było odtworzenie całego kodu źródłowego od razu pliki instalacyjne - jedyna rzecz, która była dla nas dostępna - które były nadzwyczajne (w porównaniu do naszych innych projektów, które obejmują również produkcję oprogramowania opartego na .NET) i wymagające. Jednak jako zespół, który uwielbia wyzwania i sytuacje, które nas wymagają myśląc nieszablonowo, z radością podjęliśmy tak ekscytujący projekt. Ostatecznie udało nam się osiągnąć sukces, w którym dotPeek odegrał ważną rolę. Jest to darmowa przeglądarka dekompilatora i zestawu .NET, która może niezawodnie dekompilować dowolny .NET montaż w równoważny kod C # lub IL. Zestaw dekompilowany możemy zapisać jako Visual Projekt studyjny.

Rozwiązanie

Funkcjonalność naszego narzędzia do ograniczania przestojów jest dość prosta - użytkownik zostaje o tym powiadomiony dokładna lokalizacja problemów w momencie ich wystąpienia, co pozwala mu dowiedzieć się, dlaczego coś zrobił się zdarzyć, a także dowiedzieć się, jak temu zapobiec w przyszłości. Wykorzystanie narzędzia modernizacji to skuteczny sposób na zmniejszenie liczby nieplanowanych przestoje. Opracowanie planu krok po kroku to doskonałe podejście, które z pewnością poprowadzi do znacznego wydłużenia czasu pracy fabryki, a także zapewni szereg korzyści dla Ciebie zakład przetwórczy. Za jego pomocą uzyskasz natychmiastowe dane dotyczące przestojów w twoją produkcję, która z kolei pozwoli ci zareagować, zaplanować z wyprzedzeniem i zapobiec podobnym problemy w przyszłości.
Kiedy Henry Ford po raz pierwszy użył linii produkcyjnej w swojej firmie, nie mógł się spodziewać że w przyszłości prawidłowe działanie jego wynalazku będzie nadzorowane przez takie narzędzia.