Z pragniemy ogłosić naszą najnowszą nagrodę: Jesteśmy jedną z najlepszych firm tworzących aplikacje w Krakowie! Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2012 roku i teraz jesteśmy jedną z wiodących firm twórców aplikacji w Europie specjalizującym się w tworzeniu aplikacji mobilnych i internetowych oraz UX / UI. Obecnie dostępnych jest tak wiele aplikacji, wyróżnij swoją aplikację z wyjątkowym wyglądem interfejsu użytkownika / interfejsu użytkownika.

Clutch to platforma zawierająca listy firm B2B , która wykorzystuje zweryfikowane recenzje klientów. Analitycy Clutch wykorzystują te recenzje do autentycznego uszeregowania firm w swoich branżach. Bez tych recenzji analitycy Clutch nie byliby w stanie określić liderów rynku.

W niedawnej recenzji klient skomentował naszą pracę Smart Mobile House. Specjalista do spraw Komunikacji w Polskiej Akcji Humanitarnej, pochwalił nasz profesjonalizm i przejrzystość.

Poproszony o potwierdzenie doświadczenia w pracy z nami, klient powiedział:

„Zespół Smart Mobile House jest profesjonalny, otwarty i zorientowany na klienta. Upewnili się, że rozumieją nasze potrzeby i wykorzystali swoje bogate zaplecze techniczne, aby je zaspokoić.

Jeśli chcesz zobaczyć kolejną recenzję, spójrz poniżej:

Możesz również znaleźć nas na The Manifest i Visual Objects, aby uzyskać więcej informacji na temat poprzednich projektów. Manifest to edukacyjna strona internetowa z najlepszymi firmami. Visual Objects to platforma zorientowana na portfolio, która pozwala firmom wyświetlać swoje prace twórcze .

Chcielibyśmy podziękować Clutch za tę nagrodę. W odpowiedzi na tę nagrodę Jerzy Pietruszewski napisał: „To niesamowite, że pomagacie takim firmom jak nasza. Dziękuję wam za to!"

Jeśli chcesz stworzyć przyjemną aplikację dla swojej firmy, skontaktuj się z nami już dziś !